ЗАСТУПНИК КЕРУЮЧОГО МАГАЗИНОМ

На посаді Заступника Кеурючого Магазином ти будеш правою рукою для Кеурючого Магазином і разом з ним керуватимеш повсякденною діяльністю вашого магазину. Крім того, одним із твоїх обов'язків на посаді Заступника Кеурючого Магазином буде відстеження ключових показників у звіті з продажів та забезпечення щоденного досягнення тобою та твоєю командою планових показників продажів магазину. Крім того, разом зі своєю командою ти маєш працювати над максимізацією потенціалу продажів магазину шляхом проведення рекламних кампаній, оновлення концепцій та ефективного використання різноманітних інструментів продажів.

Бути Заступником Кеурючого Магазином також означає бути прикладом для наслідування. Отже, значна частина роботи Заступника Кеурючого Магазином полягатиме в тому, що ти мотивуватимеш, навчатимеш і розвиватимеш своїх колег, гарантуючи, що у тебе завжди буде найсильніша команда продавців. Твої робочі будні здебільшого будуть проходити в магазині, тож ти матимеш можливість стимулювати продажі та мотивувати своїх колег постійно надавати нашим клієнтам найкращий сервіс.

У той же час, твоя роль як Заступника Кеурючого Магазином полягає в тому, щоб заміщати Кеурючого Магазином, коли він відсутній, а також планувати, делегувати та контролювати виконання різних завдань у твоєму магазині.

{"items":{"6e3a519f-2d81-4ff4-aef7-8b352627bf7f":{"0":{"x":"0","y":"0","width":"6","height":"10"},"1":{"x":"6","y":"0","width":"6","height":"10"},"2":{"x":"0","y":"10","width":"12","height":"7"}}},"settings":{"6e3a519f-2d81-4ff4-aef7-8b352627bf7f":{"always_show_resize_handle":false,"float":false,"cell_height":50,"height":0,"vertical_margin":0,"width":12,"field_id":"6e3a519f-2d81-4ff4-aef7-8b352627bf7f","cellHeight":50,"verticalMargin":0,"alwaysShowResizeHandle":false,"itemClass":"grid-stack-item","placeholderClass":"grid-stack-placeholder","placeholderText":"","handle":".grid-stack-item-content","handleClass":null,"auto":true,"minWidth":768,"staticGrid":false,"_class":"grid-stack-instance-2067","animate":false,"resizable":{"autoHide":true,"handles":"se"},"draggable":{"handle":".grid-stack-item-content","scroll":false,"appendTo":"body"},"disableDrag":false,"disableResize":false,"rtl":false,"removable":false,"removableOptions":{"accept":".grid-stack-item"},"removeTimeout":2000,"verticalMarginUnit":"px","cellHeightUnit":"px","disableOneColumnMode":false,"oneColumnModeClass":"grid-stack-one-column-mode","isNested":false}}}